Walentynki! Ach, Walentynki!

Nie trzeba tego zbyt serio brać,

ale fajnie jest w upominku

serduszko dostać albo dać

 

 

 

Ostatni tydzień przed feriami upłynął w naszej szkole w atmosferze życzliwości i przyjaźni. A wszystko to z okazji Walentynek przypadających 14 lutego. Uczniowie wraz z nauczycielami spotkali się z tej okazji w sali gimnastycznej.

W tym dniu, gdzie nie spojrzeć, królował kolor czerwony. Dzieci oraz nauczyciele ubrali się w czerwone ubrania. Zabawa zaczęła się od walentynkowej piosenki. Następnie odbyły się konkursy i zabawy taneczne: Taniec na sercach, Walentynowa Orkiestra oraz Wielki Krąg Przyjaźni. Przekazano sobie serce w rytm muzyki, a gdy muzyka ucichła, należało wyjść na środek i powiedzieć coś miłego. Wielu uczniów bardzo się postarało, by serdecznie wypowiedzieć sympatyczne słowa. Również Poczta Walentynkowa  dostarczyła wiele pozytywnych emocji. Na zakończenie zaproszono wszystkie klasy do fotobudki. Uczniowie odważnie korzystali z przygotowanych gadżetów.

 

Uśmiechy na twarzach naszych uczniów utwierdziły nas w przekonaniu, że  spędzili czas ciekawie i wesoło. Mamy nadzieję, że zapamiętają ten szczególny dzień oraz to, że warto okazywać sympatię i życzliwość każdego dnia, nie tylko w Walentynki.

Dziękujemy Rodzicom za słodki upominek.