,,Mamy dzisiaj walentynki, święto chłopca i dziewczynki. Tych, co to się kochają, no i sobie też ufają, dają sobie dziś prezenty, mówiąc przy tym: To WALENTY.”

14 lutego 2019 r. w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Świętego Walentego. W tym dniu uczniowie naszej szkoły aktywnie i wesoło spędzili czas na zabawie i tańcach. Sala gimnastyczna została udekorowana czerwonymi sercami oraz licznymi kolorowymi ozdobami. Dzieci samodzielnie wykonywały kartki walentynkowe, aby przekazać swoim kolegom, życzenia, miłe słowa, wyrazy przyjaźni dzięki działającej w tym czasie poczcie walentynkowej. Uczniowie bawili się pod czujnym okiem organizatorów i nauczycieli. Nastrój udzielił się wszystkim uczestnikom, gdyż cała sala balowa oraz szkolne korytarze udekorowane były mnóstwem czerwonych serc. Impreza dostarczyła wszystkim dużo emocji, radości, pozytywnych wrażeń i tańca. Dzień ten przypomniał  nam o tym, że przyjaźń jest ważna w życiu każdego z nas, a także dzięki NIEJ ludzie stają się lepsi.

 

                                                                                               Osoby odpowiedzialne:

                                                                                              Jolanta Łaźniowska

                                                                                              Agnieszka Seroczyńska

                                                                                              Agnieszka Słuczanowska