VIII Przegląd Talentów Różnorakich

 

14 listopada br. odbył się, już po raz ósmy, Przegląd Talentów Różnorakich. To impreza integrująca środowisko nauczycieli, opiekunów, rodziców i uczniów szkół specjalnych

i ośrodków szkolno – wychowawczych ze Szczecina i okolic. Tegoroczne spotkanie zgromadziło 50 artystów. Przewodnim hasłem było : DO SERCA PRZYTUL PSA, WEŹ NA KOLANA KOTA. Przy okazji naszego Przeglądu, zorganizowałyśmy wielką zbiórkę darów dla bezdomnych zwierząt. Każdy mógł się do niej przyłączyć i przynieść karmę, stary koc czy poduszkę. Wszystkie zebrane rzeczy zostały przekazane pracownikom i wolontariuszom Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami ze Szczecina. Za naszym pośrednictwem, przekazali Dyplom z podziękowaniami dla ofiarodawców.

W czasie imprezy mogliśmy oglądać i oklaskiwać różnorodne prezentacje ze zwierzętami

w roli głównej. Był, miedzy innymi, taniec kotów, wiersz o chorym kotku, przedstawienie

o leśnych zwierzętach oraz wyprawa do zoo. Sala pełna była kolorowych strojów, wesołej muzyki i pozytywnej energii. Uczestnicy dostali pamiątkowe dyplomy oraz upominki. Zostali też zaproszeni na słodki poczęstunek. Wszystkie nagrody i słodycze to zasługa osób sponsorujących naszą imprezę – wśród nich znalazła się Pani Dyrektor PSPS Nr 52, Pani Zofia Mirkiewicz i Grzegorz Kierod oraz mamy naszych uczniów – Bartka i Ninki. Wszystkim serdecznie dziękujemy.

Imprezę przygotowały Wioletta Kernstein i Edyta Paluda